Ericsson’ın Vonage’ı satın alma süreci tamamlandı

Ericsson, Amerikalı telekomünikasyon şirketi Vonage’ı mübayaa sürecini tamamladı. Bu mübayaa sayesinde Ericsson, Hizmet Kendisine İletişim Platformu (CPaaS – Communications Dünya bey a Service), UCaaS ve CCaaS’ı de içeren bir iletişim çözümleri paketi üzere ihtiyaç mahsus hayat dolu çatı taşlarına erişim sağlıyor.

Ericsson, Vonage’ın CPaaS hizmetlerinden yararlanarak mütekâmil 5G ağlarının sunduğu özelliklerin yararlanma, tüketim ve ifa biçimlerini büsbütün değiştirmeyi hedefliyor. Bulutsuz Aplikasyon Programı Arayüzleri vasıtasıyla, Vonage’ın 1 milyondan aşkın yazılım geliştiricisi bile dahil oluşmak amacıyla, global geliştirici topluluğuna, 4G ve 5G ağ özelliklerine mahdut ulaşım mizan olanağı tanınıyor.

Ericsson, Vonage’ın UCaaS ve CCaaS çözümlerine müteveccih Ar-Ge yatırımlarını artırmayı ve bu çözümleri CSP’lere sunmayı amaçlıyor. Ericsson bulunan müşterilerinin bu çözümleri kişi markaları altında piyasaya sürmelerini sağlayarak büyümeyi hızlandırmayı hedefliyor. Ericsson’un siktirici ve orta büyüklükteki işletmelere müteveccih kâin bildirişim hizmetlerine dahil edilecek Vonage UCaaS ve CCaaS çözümleri, şirketin hem CSP’lere hem bile işletmelere sağladığı hizmetlere kebir bire bir katkıda bulunuyor.

“Hizmetlerin kapsamını genişletme fırsatı bulacağız”

Ericsson Başkanı ve CEO’su Börje Ekholm, konuyla ait şunları söyledi: “Vonage’ı Ericsson bünyesinde görmekten balaban heyecan duyuyoruz. Vonage’ın sunduğu bildirişim çözümleri UCaaS, CCaaS ve İletişim API’ları yardımıyla Ericsson’un kurumsal segmentte sunduğu hizmetlerin kapsamını henüz birlikte tevsi fırsatı bulacağız. Gelecekte ağ özelliklerinin yıldızlı ağ API’ları vasıtasıyla tüketilecek ve ödenecek olması, benzersiz inovasyon fırsatları yaratacak. Ericsson adına, mevcut 4G altyapısını ana düzlük evvel apışlık API’ımız olan Kıvrak Sonuç Kullanıcı Yükseltmeyi henüz geçmiş hizmete koymuştuk. Vonage ile gelişigüzel bu eskimemiş API’ları geliştirecek ve ticarileştireceğiz. Önde gelen CSP’lerde şimdiden bu alanda büyük ilerlemeler görüyoruz ve ilk 5G ağ API’larını önümüzdeki sene içerisinde kullanıma sunmayı hedefliyoruz. Vonage’ın UCaaS ve CCaaS uygulamalarıyla inovasyonu sürdürürken, işletmeler üzere eskimemiş ve ümranlı uygulamalar ve hizmetler oluşturmaya bitmeme edecek, bu sayede işletmelerin elan bereketli iletişim, bağlantı ve katılıma yönelik yıpranmamış dijital deneyimler oluşturmasına bindi olacağız. Ağ dünyasını dünya çapındaki yazılım geliştiricilerle buluşturarak ağın merkezde olduğu eskimemiş benzeri dizi yaratıp, CSP’lere faziletli performanslı ağlara envestisman yaparak yıpranmamış sağlık fırsatları oluşturmalarına imkan tanıyacağız.”

Vonage CEO’akarsu Rory Read, ise şunları kaydetti: “İnovasyondan doğan tıpkısı müşareket olan Vonage, bugün kurumsal bulut iletişim alanında acun lideri. Bu hareket ortaklığı yardımıyla Ericsson’un 5G alanındaki liderliği, acun çapındaki varlığı ve hararetli Ar-Ge yetkinliğinden bilistifade işletmelere sunduğumuz hizmetleri henüz dahi geliştireceğiz. UCaaS, CCaaS ve İletişim API’larına duyulan talebin hızlı hızlı arttığı günümüzde, şirketlerimizin kurduğu bu uzmanlık, kabiliyet ve inovasyon birliği, hem müşterilerimiz hem hareket ortaklarımız için haddinden fazla ferah benzeri selen. Mücahede, öğrenme, doktora gitme, alıştırma yapma ve durma biçimlerimiz köklü değişiyor. Alay Malay, dijital dönüşümün yıpranmamış dalgasının cemi kalbinde konumlanacak olan Ericsson ve Vonage, işletmeler, CSP’ler ve son kullanıcılara iş ika biçimlerini değiştirecek yenilikçi uygulamalar ve hizmetler sunacak. Alışılmamış deneyimler yaratarak, çalışanlar ve kamera kontak noktaları arasında daha tüvana ayrımsız iletişim ve deneştirme oluşturacağız.”

Ericsson’a KUL’den munzam nakdî ceza

 

Ericsson’un DEAŞ’a vergi verdiği ortaya imdi

 

Share: