Erdoğan’a olan sevgisi ne duvarlara ne da yüreğine sığıyor

Erdoğan’a olan sevgisi ne duvarlara hangi da yüreğine sığıyor

Kahramanmaraş’ta ‘Efe Dayı’ kendisine tanıdık ve yıllardır tuvalet işletmeciliği eden Aşure Ayı Ardılı’nın Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan’la ilgilendiren gazete kupürlerini hareket yerinin duvarına asıyor

Ardılı: “Ego ölmeden Cumhurbaşkanımızı benzeri nöbet görsem o de kâfi. Burada mı görürüm, beni mi götürürler ona onu göreyim. Allah’tan bir tane istediğim bu.”

KAHRAMANMARAŞ – Kahramanmaraş’ta ‘Efe Dayı’ namına tanıdık ve yıllardır abdesthane işletmeciliği eden Muharrem Ardılı’nın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisi hem duvarlara hem de yüreğine sığmıyor.

Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesinde meydan alan Çiçek İş Hanı’nda yıllardır abdesthane işletmeciliği yapan Muharrem Ardılı’nın Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan’a olan sevgisi yıllardır bitmiyor.

Ardılı, yıllardır biriktirdiği Reisicumhur Erdoğan mevzulu ceride kupürlerini iş yerinin duvarına asarak Erdoğan’a olan sevgisini gösteriyor. İş adına mevrut vatandaşların ceride kupürlerine istekle yaklaştığını söyleyen Ardılı, beceriksiz vatandaşlara üstelik bahis hakkında bilgiler verdiğini söyledi.

2000 yılından bu yana Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hayran olduğunu belirten Ardılı, ” Türkiye’yi ayakta tuttu. Ben bu adama kuşkusuz hayran olmayayım? Diğerleri hep umum el durdu. 6 tane namzet var. 6 devam değil 116 aday olsa bunların kâffesi toprağa gidecek. Adam dünyaya meydan okudu. “Ben zaman o yola başvurdum, kefenimi verdim” dedi ego bile kefenimi verdim buna. Tıpkı canım var feda olsun, göden kanseriyim ve halen vazgeçmedim. Ben Recep Tayyip Erdoğan’ı destekliyorum, kocaman olan ego değil bayrağımız. Ben aç kalmışım kenef olmuşum o şanlı değil, ama bu herif giderse Türkiye biter” dedi.

Gazete kupürlerini duvara asmasının nedeninin sevgiden olduğunu rapor eden Ardılı, “Ego burada çokça payanda yedim. Beni yıldırma ettiler vaktiyle ama onlardan korkmadım. Bende bu hastalık. Ben Recep Tayyip Erdoğan’ı desteklemeyen eve dahi gitmem. Cumhurbaşkanımızı desteklemeyen insanlardan dünyalık almam ayrımsız daha gelme derim” diye konuştu.

Hayatında aynı kere de olsa Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan’ı girmek istediğini dile getiren Ardılı, şöyle konuştu:

“Ego ölmeden Cumhurbaşkanımızı ayrımsız kez görsem o da kâfi. Burada mı görürüm, beni mi götürürler ona onu göreyim. Allah’tan bir tane istediğim bu.”

Share: