Elazığ’daki konseri nakız edilen İrem Derici’den tepki: Ego siyasetler üstüyüm, sevenlerimle arama giremezsiniz

Elazığ’bile 30 Eylül-2 Ilk Teşrin arasında gerçekleşecek olan Salçalı Köfte Festivali’nde 30 Ilkgüz tarihinde İrem Derici, 1 Teşrinievvel tarihinde Mithat Beli ve Mesabe Uçan, 2 Ekim tarihinde ise Sakiler grubu sahne alacaktı. Ancak etkinliğe eyyam kala Derici’nin vereceği konser halel edildi.

İREM DERİCİ’YE TEPKİ GELDİ

Elazığ’daki ara sıra siyasi parti ve STK temsilcileri, İrem Derici’nin konser verecek olmasına tepki gösterdi. Elazığ Lokantacılar ve Tatlıcılar Odası aracılığıyla planlı etkinlikteki, İrem Derici konserinin fesih edileceği belirtildi.

“BEN SİYASETLER ÜSTÜYÜM”

İptal kararının arkası sıra Twitter hesabından antrakt 2021’bile Elazığ’de verdiği konserin görüntülerini da paylaşan Derici, şu sözlerle başkaldırı etti: “Elazığ halkı beni istememezlik yapmamıştır, buna eminim, bizim seçkin devir hususi tıpkı bağımız oldu. Ego partiler üstüyüm, ego siyasetler üstüyüm! Ben sanatçıyım! Şarkılarım milyonlara seslenme kıymetiharbiye. Sevenlerimle taharri giremezsiniz.”

“SİZİNLE BULUŞUP ŞARKILARIMI BAĞIRA ÇAĞIRA SÖYLEYECEĞİM”

“Yeryüzü bodur zamanda aynı şekilde sizinle buluşup şarkılarımı bağıra çağıra söyleyeceğim. Bunu de buraya rütbe edin! Köle vasıf, vasıta, ilmek, ırk, seks ayrımı gayrimümkün! Ben hoppadak severim! Hem dahi çok severim! Seni çok seviyorum Elazığ!”Share: