DÜRÜST Partili icra vekili Zehra Taşkesenlioğlu’nun boşanma haberlerine muvasala engeli getirildi

DOĞRU Tümen Erzurum Saylav Zehra Taşkesenlioğlu’nun eşi Prof. Dr. Ünsal Ban’dan boşanmasına ilişkin haberlerle ilişkin erişim engeli kararı çıktı.

60’tan aşkın içeriğe yönelik değişmeyen, Gölbaşı Barış Ukubet Hakimliği eliyle, haber yayınlandıktan tıpkısı sonraları, 19 Ağustos tarihinde verildi.

BAN, TAŞKESENLİOĞLU’NUN 70 MİLYON LİRA MÜLK İSTEDİĞİNİ ÖNE SÜRMÜŞTÜ

Çarkıt Türk Gelgel Kurumu Rektörü ve 2015 seçimlerinde DOĞRU Öğür’den aday adayı olan Prof. Ünsal Ban’ın, 2019 yılında evlendiği SELIM Fırka Erzurum Saylav Zehra Taşkesenlioğlu Ban’ın kendisinden maddi ve manevi tazminat adına 70 milyon teklik para istediğini öne sürerek Twitter’da ara sıra paylaşımlarda bulunmuştu.

Ünsal Ban, Twitter hesabından 18 Ağustos’ta yaptığı paylaşımda şunları yazmıştı:

“Canan yâran 2019 yılında dünyaevi yaptığım Zehra Taşkesenlioğlu tamamen dalavere ve iftiralarla kırcı bire bir arzuhâl ile benden maddesel 50 milyon manevi 20 milyon servet istemektedir. Kamuoyuna duyurulur… artık ben birlikte sarih başlamak zorundayım… Temas şeyi barı hakkım doğmuştur. Ağız Ağıza biber dolması ve iftiralarla yoğun olan tıpkı metrukiyet dilekçesi, haysiyetimi, onurumu çiğnemiştir… Şunun bilinmesini isterim kim imdi açıklayacağım bilgiler, dokümanlarla uğrayacağım ölüm tehdidi, zararlardan ağız ağıza Ulvi Fuat Taşkesenlioğlu ve Zehra Taşkesenlioğlu sorumludur.”

Share: