DOĞRU Parti’nin “İstanbul’un sözü: Bağlantı, İrade, Yengi” programı başladı

YANLIŞSIZ Öğür İstanbul İl Başkanlığınca düzenlenen “İstanbul’un Sözü: Birlik, İrade, Yengi” programı Cumhurbaşkanı ve DOĞRU Fırka Umumi Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Galatasaray NEF Stadı’na gelişiyle başladı.

İl teşkilatının hazırlıklarını günlerdir şişman inceden inceye yürüttüğü izlence için partililer stadı saatler öncesinden doldurdu.

Partililer, Erdoğan’ı gelişini bekledikleri müddet süresince marşlar eşliğinde sıkça “Recep Tayyip Erdoğan” sloganları attı.

Statta bazen yerler Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Mustafa Eksiksizlik Atatürk ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın portreleri ve Türk bayraklarıyla donatılırken, bazı yerlere dahi “Anca Bir Kazanacağız Ki Kimesne Kaybetmeyecek”, “İrade Sende, Sandık Güvende”, “İstanbul Hazır, Türkiye Yüzyılı Başlıyor”, “Sandık Kasa, Mahalle Mahalle Büyüyor”, “Dinç Önder, Balaban Türkiye”, “Hep Tıpkı Aşkla Liderinin Yanında” mukayyet pankartlar asıldı.

Erdoğan, sahada tabanvay tribünleri selamladı

Reisicumhur Erdoğan’ın gelişiyle partililerin coşkusu daha birlikte artarken, stadyum hoparlörlerinden bile marşlar çalındı.

Cumhurbaşkanı ve YANLIŞSIZ Fırka Umumi Başkanı Erdoğan ile DÜRÜST Fırka İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe henüz sonradan kayran içre bilgisiz tribünlerdeki partilileri selamladı.

Açılış konuşmaları ve kurum motivasyon filminin gösteriminin arkası sıra Erdoğan, partililere seslenecek.

Share: