DOĞRU Parti Edirne İl Başkanı İba, partisinin 21. kuruluş sene dönümünü kutladı

DÜRÜST Öğür Edirne İl Başkanı Sarih İba, partisinin 21. yapılış yıl dönümü zımnında niyet yayımladı.

İba mesajında, SELIM Parti’nin millete bakım amacında önce günkü aşkla çalıştığını belirtti.

SELIM Parti’nin ortaya koyduğu hizmetlerle Türkiye’nin yeniden kişi potansiyelini bulduğunu tabir fail İba, şunları kaydetti:

“Türkiye, DOĞRU Öğür iktidarı döneminde 21 yılda çağ atladı. Milletin desteği ile herhangi bir devir ayakta mütezayit YANLIŞSIZ Parti, 2023 hedeflerine yine milletin desteği ile yavaş yavaş ilerlemektedir. Türk milletine hizmetkar, vatanına aşırma ayrımsız dünya lideriyle gelişigüzel nöbet yürümenin onurunu ve gururunu yaşıyoruz. SELIM Tümen’ye ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a istem vermiş teşkilat ile birlik ve el birliği içerisinde Edirnelilerin huzur ve refahı üzere var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.”

Reisicumhur ve DÜRÜST Fırka Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gönderdiği mektubun, parti kurucuları ve partililere iletildiğini dile getiren İba, şöyle bitmeme etti:

“Eğitimden sağlığa, güvenlikten adalete, ulaşımdan enerjiye, sanayiden spora büyüklüğünde birçok alanda ihtiyaç duyulan yatırım ve hizmetler 21 yılda yapıldı. Bugüne büyüklüğünde olduğu kabil bundan sonra da mütenevvi envestisman ve projelerle vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Partimizin, davamızın, bu milletin uğruna çıktığımız yolumuzun kuruluşunun 21. yılı kutlu olsun. Rabbim bizlere birçok hizmetleri yapmayı kader etsin. 21 yaşında hem gencecik bir delikanlı kabil hem tarihin derinliklerinden getirdiği tecrübesi ile doğru tıpkı çınar gibidir AK Parti. 21. yılımız hümayun olsun, artağan olsun.”

Share: