DOĞRU Fırka Çorum İl Başkanı Ahlatcı; “Geçmişine topluluk çıkmayan geleceğine erbap olmaz”

DOĞRU Parti Çorum İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, Yaşlılar Yurdu Yaşlı Bakım ve Iyileştirme Merkezi’ni ülfet ederek celil çınarlarla dostça etti.

Hem fert hem birlikte keyifli anların yaşandığı ziyarette İl Başkanı Ahlatcı, ulu çınarlara Cumhur Reisi ve Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın esenleme ve sevgilerini iletti. Yaşlılarla arkadaşça ederek isteklerini dinleyen Ahlatcı, ardından iyileştirme merkezi sakinleri ile yakından ilgilendi.

Yaşlılar Yurdu Buğulu Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni inceleyen İl Başkanı Ahlatcı, “Ziyaretimizde gördük kim, Çorum’umuz kıymetli celil çınarlarımız amacıyla 5 celi huzur ve konfor içre yaşayabilecekleri adamakıllı benzeri mekana daha kavuşmuş” dedi.

Yaşlıların bilgelik ve tecrübelerinden en son düzeyde yararlanılması gerektiğini hatırlatan Ahlatcı, yaşlılara rastgele aktarılma müstelzim imtina etmek ve sevginin gösterilmesi gerektiğini kaydetti.

Yaşlıların önceki ile gelecek ortada köprü olduklarını belirten Başkan Ahlatcı, “56 milyon TL’ye mal olan, 96 yataklı vagon sağlık evimizde emeği sabık ilkin Recep Tayyip Erdoğan’a, Karı ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımıza, Çorum Karı ve Toplumsal Hizmetler İl Müdürlüğümüze ve alım personellerimize teşekkürname ediyorum. Yüzünüzdeki tebessüm kalbinizdeki sevgi muallel olmasın. Rabbim büyüklerimizi başımızdan natamam etmesin inşallah” dedi

Ziyarette sevinci ve üzüntüyü yer etraflıca hissettiğini rapor eden Başbuğ Ahlatcı, “Ben bu konuşma ile şunu fark ettim ki yaşlılarımıza cemaat çıkmalıyız. Onları savunmasız bakıma muhtaç oldukları ant boydak bırakmamalıyız. Sonuçta bizleri doğurup, büyüten insanlar bunlar” şeklinde konuştu.

Ziyaretleri nedeniyle yaşlıların gözlerindeki neşe ışığının görülmeye değer olduğunu kaydeden Ahlatcı, kendileri üzere yer nazik mükafatın celil çınarların dualarına mazhar olmak olduğunu söyledi. – ÇORUM

Share: