Dinç horozlar bakir sezona iddialı hazırlanıyor

– Zinde horozlar kullanılmamış sezona iddialı hazırlanıyor

DENİZLİ – Yıpranmamış sezonda TFF U19 Seçkin B Ligi’nde uğraş edecek olan Denizlispor, yeni sezon hazırlıklarını Teknik Mesul Gökhan Kaynak nezaretinde sürdürüyor.

Kullanılmamış sezonda Elit B Ligi’nde üst muhit üzere savaş edecek olan Denizlispor grubunda; Adanaspor, Afjet Afyonspor, Altay, Ankara Keçiörengücü, Balıkesirspor, Bandırmaspor, Bodrumspor, Büyükşehir Uray Erzurumspor, Çaykur Rize A.Ş., Esenler Erokspor, Eskişehirspor, Eyüpspor, Gençlerbirliği, Kocaelispor, Manisa Futbol Kulübü, Pendikspor Ayak Topu A.Ş., Sakaryaspor A.Ş., Tuzlaspor A.Ş., Yılport Samsunspor takımları ile mücadele edecek.

Ligi ve yıpranmamış zaman hazırlıklarını değerlendiren yeşil siyahlı takımın Teknik Sorumlusu Gökhan Temel, eskimemiş zaman hazırlıklarının gayet bereketli geçtiğini vurguladı. Töz, “Şu anne büyüklüğünde 34-35 antrenmana mail alıştırma devamlılığımız var. Hem fiziksel anlamda hem üstelik taktiksel anlamda adım adım toparlıyoruz. Grup bu yıl 20 takımlı mümteni. Sabık yıl 36 bando karşılaşma oynanmış aynı öbek vardı. Ama şimdi 20 takımlı bir grup var. Onar takımlı iki gruba ayrılacak. Dokuz kokuz çift devreli tabur usulü oynanacak. 18 maç oynanacak. Karşılaşma sayısı anlamında geçtiğimiz yıllara göre nüsha birkaç. Bağımlı bu çocuklar aksiyon çağında ne büyüklüğünde çokça karşılaşma oynarlarsa o kadar dolgunca. Bu nedenle bu açığı tedarik maçları ile kapatmaya çalışacağız” dedi.

“A takıma revan aktör ayrımsız daha dönmemeli”

Bakir zaman hazırlıkları çerçevesinde Yeşilçınarspor ile oynanan karşılaşmada takımın serencam halini rüyet imkanı bulduklarını tamlayan Esas “İstediklerimiz var, gösterdiklerimiz var, yapmaya çalıştıklarımız var. Ast yapılar böke olma, kupa kazanma yerleri değildir. Zir yapılarda rüçhan maksat A takıma bereketli oyuncular vermek olmalıdır. A takıma vereceğiniz oyuncu bitmiş oyuncu yerine A takıma gitmeli. Revan oyuncu bir elan gelmemeli” diyerek konuştu.Share: