Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyelerinden DÜRÜST Parti’nin 21. yapı yıl dönümü mesajları

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyeleri, DOĞRU Fırka’nin 21. bünye yıl dönümü zımnında Twitter üzerinden kutlama mesajları yayımladı.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, toplumsal iletişim araçları hesabından yaptığı paylaşımda, “Milletin partisi AK Parti, 21 yaşında, Allah’ın takdiri, milletimizin duası ve desteği ile 21 yıldır milletimizin ve devletimizin hizmetinde. İnşallah elan nice yıllar başarıyla hizmet etmeye bitmeme edecektir. Tıpkısı olduk, 21 olduk. Başarıyla daha nice 21 yıllara.” ifadelerini kullandı.

Çalışma ve Sosyal Düzenlilik Bakanı Vedat Âlim, ” Türkiye’ye çağ atlatan, tam vesayetleri yıkan, bağımsızlık ve demokrasi destanı yazan partimiz, milletin partisi DOĞRU Parti 21 yaşında! Bir olduk, 21 olduk.” paylaşımında bulundu.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Uğur Hava, “AK Fırka, hoppadak ayrımsız siyasi parti değildir. AK Fırka davadır, vefadır, sevdadır, millettir, Türkiye’dir. Birçok yaşlara.” mesajını paylaştı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Yıl 2001, buhranın içerisinde yükselen tıpkısı patırtılı: ‘Artık Türkiye’de tek madde, eskisi kabilinden olmayacak.’. Millete bakım siyasetiyle, domestik ve milli atılımıyla, ülkemize çağ atlatan icraatlarıyla destanlar yazan YANLIŞSIZ Öğür’mizin 21. yapılış yıl dönümü kutlu olsun.” açıklamasını yaptı.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, paylaşımında, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, milletimize hizmet önünde patika açan icraatlarıyla tarihe adını altın harflerle kazıyan DÜRÜST Tümen’mizin kuruluş sene dönümünü kutluyorum.” ifadelerine meydan verdi.

Share: