Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzm. Dr. Baver Çıpa, Medical Point Gaziantep’te göreve başladı

Yavru Sağlığı ve Hastalıkları Uzm. Dr. Baver Çipo, Medical Point Gaziantep Hastanesi’nde rahatsız kabulüne başladı.

Medical Point Gaziantep Hastanesi’nden yapılan açıklamaya göre, şifahane bilirkişi ve heveskâr kadrosunu genişletmeye bitmeme ediyor.

Bu çerçevede Uzm. Dr. Baver Demir dahi Medical Point Gaziantep Hastanesi kadrosuna dahil oldu.

Verilen bilgiye göre Demir, 2002 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini, 2011 yılında ise Ankara Bala Kan Bilimi Terbiye ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimini tamamladı.

Türkiye’nin bir nice yerinde görev eden Uzm. Dr. Baver Çipo, geçmiş namına 2002 ile 2005 yıllarında Mardin 4 Nolu Dispanser-112 Müstacel Keyif Hizmetleri’nde, 2005 ile 2007’bile Diyarbakır Suret 10 Nolu Sağlık Ocağı’nda, 2007 ile 2011 Ankara Yavru Hematoloji Terbiye Araştırma Hastanesi’nde Uzmanlık Eğitimi ve 2011 ile 2013’te Hakkari Celal Hastanesi’nde mecburi hizmetini tamamladı.

Çıpa, sonuç yerine ise 2013 ile 2020 yıllarında ise Gaziantep Cengiz Gökçek Avrat Tevellüt Çocuk Hastanesi’nde çalıştı. Birçok kurs ve sertifika sahibi olan Yavru Sağlığı ve Hastalıkları Uzm. Dr. Baver Demir, halen Epigenetik-Moleküler Kalıtım Bilimi alanlarında eğitimine bitmeme ettiği kabilinden, Türk Tabipler Birliği’ne üstelik uzuv bulunuyor.

Share: