Çarkıt eşinin bıçakladığı avrat yaşadığı dehşeti anlattı! Çocuğunun velayetini istiyor

Yozgat’ta Kötü Kavgacı Mahallesi Şanlı Efendi Camisi avlusunda karşılaşan Elif Beyzanur Muş, sakat eşi Bahattin Gazi B. ile çocuğunu kendisine göstermediği gerekçesiyle tartışmaya başladı. Tartışmanın boyutu büyüyünce Bahattin Gazi B. önce adına Elif Beyzanur Muş’un halasına daha bilahare de Elif Beyza Muş’a bıçakla saldırdı. Talihsiz ana çocuğunun gözü önünde 3 yerinden bıçaklandı.

TABURCU OLCUKTAN SONRALARI OTORITE DAVASI AÇTI

Olayın arkası sıra cet Bahattin Gazi B. fenomen yerinden 2 yaşındaki çocuğunu de alarak kaçarken esas Elif Beyzanur Muş, görüngü yerine mevrut ambulans ile hastaneye kaldırıldı. 2 dönem boyunca korkulu bakımda yatan Muş’un aldığı bıçak darbeleri nedeniyle sol elinde alçak kaybı oluştu ve dalağı ameliyatla alındı. 3 çevrim üstelik serviste otama gören mutsuz karı, taburcu olmasıyla 2 yaşındaki çocuğunu ahzetmek üzere sulta davası başlattı.

“ÇOCUĞUM KUCAĞIMDAYKEN BANA SALDIRDI”

Taburcu olduktan sonraları yaşadığı olayı anlatan Elif Beyzanur Muş, “Çarkıt eşime ego çocuğumu yok etmek istediğimi söyledim. O bile getirmeyeceğini söyledi. Devrisi gün ben karakola gittim şikayetçi oldum. Oradan kafasız dönerken evime akla yatkın giderken halam aradı. Beraber halamla eve giderken cami avlusunda oğlumu gördüm. Oğlum dahi beni görünce anne dedi kucağıma aldım. Kucağıma alınca bile bozuk eşim ve kayınbabam önüme durdu. Çocuğu götürmezsin diye tıpkısı de tartışma oldu. Ben bile polis güçleri ekiplerini arayıp evet size verirler ya birlikte ego alır giderim dedim. Ben o sırada arkamı döndüm halamla tartışıyorlardı, birbirine giriyorlardı. Ben arkamı döndüm babamı ararken geçmiş darbeyi halama ondan bilahare dahi çocuğum kucağımdayken bana saldırdı. Annelik içgüdüsü ile ego çocuğumu kenara çektim. O periyot 3 yerimden bıçak darbesi aldım. Kolumdan, böbreğimden ve ihtisas hizamdan aldım bir dahi kafamın zarfında bıçak çiziği vardı. Olaydan sonra 2 dönem çetin bakımda kaldım. Dalağım makbuz, sol elimde vahim kaybı var. Onun haricinde da 3 zaman da serviste yattım. Bütün 5 ahit hastanede yattım.” dedi.

“ÇOCUĞUMU ONLARA BIRAKMAK İSTEMİYORUM”

2 yaşındaki çocuğunun velayetini ahzetmek istediğini birlikte tamlayan anne Muş, “Ben çocuğumu onlara bırakmak istemiyorum. Hangi olursa olsun çarkıt eşim beni bıçakladı, eski kayınbabam birlikte beni tuttu. Bu insanların elinde benim çocuğum. Hiçbir şekilde bana geri verilmiyor. Ben sorun açacağım. Benim çocuğumun orada bire bir birey güvenliği bulunmayan. Ben köylü istiyorum çocuğumu” şeklinde konuştu.

Avukat Selen Kapalı Yağız ise sorun sürecini yakından takip ettiklerini ve otorite işlemleri amacıyla vacip çalışmaları başlattıklarını söyleyerek, “O dönüş görüngü müvekkilimin ferdî aksata tesisinden kaynaklanan tıpkısı hakkı vardı. Onu almaya çalışıyordu çocuğunu görmek istiyordu. O çevrim çocuğu konfirmasyon etmemiş cebin taraf. Onun konusunda müvekkilim da eve dönerken çocuğunu cami avlusunda görüyor. Onun yanına gidiyor ve çocuğunu almaya çalışıyor. Almaya çalışırken cebin tarafta yüklemek istemiyor. Daha sonrasında cebindeki bıçağı çıkarıp geçmiş halasına sonra dahi müvekkilime saldırıyor. 3 yerinden yaralıyor. Burada benzeri örgen kaybı yaşanıyor, sol elinde ayrımsız his kaybı var. Biz bu olayın yasalı adına takipçisiyiz amma velayeti ata bile olduğu üzere şişman gravite yaşıyoruz. Sonuçta müvekkili tutan ve yaralayan şahısların evinde kalıyor bala. Alırken de sıradan aynı müşkül çekiyoruz otorite hakkı onlarda olduğu için. Tığ velayeti kabul etmek için mukteza işlemlere başladık, dava sürecini birlikte yakından strateji ediyoruz. Gereken işlemleri yapacağız. Yargıda birlikte muktezi cezayı alacağını düşünüyoruz. Bu bahis ile ait gereken sargı ve alakayı gösteriyoruz.” ifadelerinde bulundu.Share: