Binali Sebep: “Aliağa, Türkiye’yi geleceğe taşıyacak”

Aliağa Şehremini Serkan Enerjik, İzmir programı çerçevesinde Aliağa’ya mevrut AK Öğür Umumi Başkanvekili ve İzmir Mebus Binali Yıldırım’ı makamında misafir etti. Binali Saika, “Aliağa yekpare özellikleriyle Türkiye’yi geleceğe taşıyacak potansiyele sahiptir” dedi.

SELIM Parti Umumi Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Binali Sebep ve beraberindeki astronomi, Aliağa programı çerçevesinde Aliağa Belediyesine ziyarette bulundu. Gerçekleştirilen ziyaretten şişman saygınlık ve mutluluk duyduğunu rapor eden Aliağa Şehremini Serkan Acar, Aliağa’nın talih ekonomisine katkısı ve belediye çalışmaları karşı bilgilendirme yaptı.

Başbuğ Serkan Acar: “Aliağa üreten tıpkısı kent”

Aliağa’nın sanayisi ve limanlarıyla Türkiye’ye derece katan, üreten bir şehir olduğunu tamlayan Başbuğ Serkan Çevik, dış ticaretin yüzdelik 6’sını, büyüklük ekonomisinin yüzde 2’sini Aliağa’nın karşıladığını söyledi.

Başbuğ Serkan Çevik, elan bilahare Binali Saika’a Dokuz Ilkgüz Üniversitesi Mesleki ve Çevresel Emraz Hastanesi ile yapımı bitmeme fail kıvrım ağız ve içtimai donatı projeleri üzerine bilgi verdi.

Binali Sebep: “Aliağa, Türkiye’nin endüstri üretiminde önce sıralarda vadi alıyor”

DÜRÜST Parti Umumi Başkanvekili Binali Saika ise Aliağa’nın İzmir’in lokomotif ilçesi olduğunu belirterek, “Aliağa, Türkiye’nin sanayi üretiminde evvel sıralarda meydan alıyor. Aliağa tamam özellikleriyle Türkiye’yi geleceğe taşıyacak potansiyele sahiptir” ifadelerini kullandı.

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Enerjik, keyif ziyareti sonrası günün anısına Binali Yıldırım’a Aliağalı yetiştirici kadınlar vasıtasıyla umum emeği ile hazırlanan tarihi Helvacı kilimini hediye etti.

Binali Sebep’ın ziyaretine antrparantez; YANLIŞSIZ Parti İzmir Milletvekilleri, Aliağa Kaymakamı Ömer Karaman, Garnizon Komutanı Miralay Faruk Altun, Kınık Şehremini Sınırlı Doğruer, DÜRÜST Tümen İzmir İl Başkanı Asillik Ulvi Sonsuz, MHP İzmir İl Başkanı Veysel Delicesine, belediye meclis üyeleri, daire müdürleri, STK temsilcileri ve öğür yöneticileri birlikte katıldı. – İZMİR

Share: