Başmak ve çiftteker araklayıcı harami kamerada

Ayakkabı ve çiftteker çalan haydut kamerada

KOCAELİ Kocaeli’nin Gebze ilçesinde apartmana giren aynı harami önce dairenin önündeki ayakkabıları ardından birlikte apartman otoparkında mevcut bisikleti çaldı. O anlar anbean güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, Gebze ilçesi Osman Yılmayan Mahallesi 633/2. Sokak’ta kâin Karaman Konakları’nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 20 Boşluk Salı günü öğle vakti saatlerinde site zarfında meydan alan bir apartmana giren kimliği belgisiz şahsiyet, tıpkısı süre binanın süresince dolaştıktan bilahare, daire uğrunda mevcut ayakkabıları çalarak apartmandan bundan sonra. Hırsızın asansör ve merdivenleri kullanmak arasında bikarar kalması ise kameralara yansıdı. Bayındır tavırlarıyla “Pes” dedirten eşkıya, aynı süre sonra tekrardan ayrımsız apartmana geldi. Pişkin harami bu posta da gözüne apartmanın park yeri katında bulun bisikleti kestirdi. Bisiklete binerek park yeri kapısından çıkan harami, poşete koyduğu ayakkabılar ile uzaklaşarak kayıplara karıştı. O anlar ise her an düzenlilik kamerasına yansıdı.

Ayakkabıları ve bisikleti çalınan site sakinleri durumu 112 Ivedi Çağrı Merkezi’ne bildirdi. İhbar üstüne görüngü hesabına gelen polis ekipleri olayla ilişik serbest yetenekli inceleme başlattı.

Share: