Bakan Bozdağ, nikah şahidi oldu

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Meliha Bronz ile hayatını birleştiren Yozgat YANLIŞSIZ Tümen İl Başkanı Yusuf Başer’in nikah töreninde şehadet yaptı.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Meliha Tunç ile dünya evine giren DÜRÜST Tümen İl Başkanı Yusuf Başer’in nikah töreni için Yozgat’a geldi. Belediye Başkanı Fehamet Köse’nin kıydığı nikahta tanıklık yapan Bakan Bozdağ, oflaz olsun dileklerinde bulunarak dünyaevi cüzdanını çifte verdi.

Nikah töreni sonrası açıklamalarda kâin Nazır Bozdağ ailenin önemine değinerek, “Gelişigüzel yuva milletimizi ve devletimizi güçlendiriyor. Aile kebir ve sülale birliklerinin çoğalması hepimizi bahtiyar ediyor. Ego bu nedenle kullanılmamış aynı ailenin kurulması milletimiz bakımından üstelik leziz ve hayır kısık olmuştur. Hep gençlerimize dahi hakeza tatlıca bire bir evlilik rica ediyorum.” dedi.

Nikah törenine DÜRÜST Öğür Saylav Yusuf Başer, Cumhuriyet Başsavcısı Recep Sevgili, İl Jandarma Saraka Komutanı Albay Halil Başer, İl Itimat Müdürü Kasıt Esertürk, hava müdürleri ile partililerin beraberinde haddinden fazla sayıda çağrılı katıldı. Vekil Bozdağ, nikah törenin arkası sıra şişko açım töreni için Yozgat’ın Aydıncık ilçesine akıntı etti. – YOZGAT

Share: