Aydemir: ‘Yatırımcılar başımızın tacıdır’

Erzurum’dahi 2’inci OSB’birlikte yatırımcılarla bir araya gelen YANLIŞSIZ Fırka Mebus Aydemir, ‘Her yatırımcı, istihdam, istihsal, ihracat demektir. Öyleyse başımıza taç hükmündedirler’ dedi.

Aydemir ve Günahsız’den 2. OSB zirvesi

DÜRÜST Parti İl Başkanı Mehmet Sakıncasız Saf, DOĞRU Fırka İl Düzenleme Başkanı Çetin Muhik Turan, YANLIŞSIZ Parti İl Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleriyle alay malay 2’inci Organize Sanayi Bölgesi(OSB)’da yatırımcılarla tıpkısı araya gelen SELIM Öğür Mebus İbrahim Aydemir, SELIM Fırka’nin nişane ve bakım siyasetini paylaştı, yatırımcılara sunulan destekleri aktardı.

Aydemir’den Erzurum’a envestisman istişaresi

2. OSB’dahi yatırımcılarla gerçekleştirilen toplantıda 2022 -2023 sürecinde öngörülen gelişmeler, planlanan yatırımlar, hayata geçirilecek projeler ele alındı. İl Başkanı Münezzeh’ün birlikte değerlendirmelerde bulunduğu istişare toplantısında OSB alanında envestisman çeşitliliği, mütenavip yatırımlar, Zirai OSB’ler ve kalp Sanayi Bölgeleri üstünde fikir alışverişinde bulunuldu.

İş İnsanı Adalı’yı ziyaret

2. OSB Bölgesinde yatırımcılar Zirvesi sonrasında işyeri yanan İş insanı Fatih Adalı’yı müzakere eden DOĞRU Fırka heyeti önceki olsun dileklerini iletti, destek bildiriminde bulundu. Mebus Aydemir, ‘Tespit ne kadar yerindedir: “Cana gelmesin üstelik mala gelsin” Kardeşimize bundan sonrası için varlık üzere tıpkısı sahn diliyoruz.’ dedi.

Yatırım alanları incelemesi

2’inci OSB’bile yatırım alanlarında incelemelerde kâin Milletvekili Aydemir İl Başkanı Saf ve DOĞRU Öğür Yöneticilerinden oluşan DÜRÜST Parti heyeti sanayicilerle tıpkısı görüşerek, beklentilerini aldı, önerilerini tayin etti, Erzurum’un endüstriyel ve ticari alandaki vizyonuna ilişkin kere haritası üstünde düşünce alışverişinde bulundu.

Palandöken’üstelik Dürüst zirve

Mebus Aydemir, YANLIŞSIZ Astronomi ile birlikte Palandöken kaymakamlık başkanlığını mülakat ederek İlçe Başkanı Haktan Ömeroğlu ve Karı Kolları Başkanlığı üyeleriyle istişari konuşma gerçekleştirdi. Toplantıda DÜRÜST Parti Palandöken Kadın Kolları Başkanlığına atanan Saniye Tokçe ve yönetimine körpe olsun dileklerini sunan DOĞRU Fırka heyeti görevi devreden Kübra Bozkurt’a onurluk sunarak, hizmetleri amacıyla minnettarlıklarını sundu.

‘Cumhurbaşkanımıza minnettarız’

Palandöken SELIM Fırka Kadın Kolları Zirvesinde ruzname, hele kadınların DOĞRU Parti’ye güvenleri, Cumhur İttifakının yürüttüğü hizmet ve envestisman seferberliği, kadınlar mihverinde iz ve bakım siyasetine göz, yurttaş memnuniyeti oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ufkunda direşme ve kararlılıkla yürüdüklerini vurgulayan SELIM Partili kadınlar, Reisicumhur Erdoğan’a vefa ve sadakatlerini paylaştılar.

Yanlişsiz Astronomi Manisa Heyetini Ağırladı

Mebus Aydemir, meydan çalışmaları sonrasında, TBMM’deki yüksek bakım ve çalışmalarıyla gündem oluşturan, TBMM Traksiyon ve Bütçe Komisyonu üyesi Manisa Milletvekili Misyon Aydemir ve beraberindeki Efe ve Trakya heyetini ağırladı. Erzurum Büyükşehir Belediyesi Danışmanı Hüseyin Koçan’ın dahi katıldığı ağırlamada Milletvekili İbrahim Aydemir, heyete Erzurum’u anlattı, ilin tarihi ve turistik alanlarına konuk ederek Erzurum’un tarihi ve kültürel dokusunu aktardı.

Milletvekili Gaye Aydemir Erzurum’un Konuğuydu

Kale içre gerçekleştirilen lansman etkinliğinde Erzurum’a değgin görüşlerini nâkil Manisa Saylav Uğur Aydemir, ‘Dadaşlarla kavuşmak, gündüz yazan şehirlerimiz içre hususi bir yeri bulunan Erzurum’u biraz günlüğüne de olsa yaşamanın mutluluğunu yaşadık. Sayın Milletvekilimiz İbrahim Aydemir ve AK Parti Teşkilatının gösterdiği misafirperverliğe müteşekkiriz’ ifadeleriyle değerlendirmelerde bulundu.

Aydemir Barutçu ve Çiltaş ailelerinin acısını paylaştı

Saylav Aydemir henüz bilahare taziye ziyaretlerinde bulundu. Rahmeti Rahmana Mülaki Yakutiye DOĞRU Tümen Kadın Kolları sakat başkanı Nihal Barutçu’nun ailesini mülakat fail Milletvekili Aydemir, ‘Başkanımızın emeklerini asla unutmayacağız. Mekanı cennet olsun inşaallah.’ Niyazında bulundu. Aydemir elan sonradan, Ensiz-ı Beka’ya göçen Nuri Çiltaş üzere Yan Çiltaş ve ayrıksı aile efradına taziyet ziyaretinde bulundu. – ERZURUM

Share: