Altın Palmiye Töreni’nde Seren Serengil’in protokolde oturduğunu gören, Bircan Bali ve Arto Kolpo kendilerini yöre sıraya aldırdı

Zer Palmiye Ödülleri’nin 9’ncusu esbak akşam ezanı debdebeli aynı törenle gerçekleştirildi. Hediye kayran programlar beyninde düz kayran Söylemezsem Imkânsız programının sunucuları beyninde yaşananlar dikkat çekti. Geçtiğimiz günlerde aktif yayında çekişme eden Bircan Bali ve Seren Serengil ayrı bölümlerde oturdu. Durumdan erinçsiz olan Bircan Bali ve Arto’nun yaptıkları ilgi çekti.

BALİ VE ARTO EVVEL ARKADA OTURDU

Seren Serengil, “Yılın Monitör Yıldızı” ödülünü kabul etmek için geceye geldi. Salona sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ile giriş özne Serengil protokole oturdu. Programın değişik sunucuları Bircan Bali ve Arto, etkinliğin başında dal sıralarda otururken, Serengil’in protokole oturmasının arkası sıra görevlilerle iletişime geçti.

DAHA SONRALARI PROTOKOLE OTURDULAR

Bali ve görevliler ortada yapılan gelişmemiş görüşmenin ardından iki kişi birlikte protokolde namına saha buldu. Fakat gine birlikte Serengil ve Bali’nin birbirlerine uzak oturdukları görüldü.

Share: