Almanya bunu konuşuyor: Yarbaya Acımasız casusluğu suçlaması!

Alman ordusunda kaymakam rütbesindeki ayrımsız sakınma subay, Zalim duyu servisleri namına çaşıtlık yapmakla suçlanıyor. Yargıya taşınan olayda sorun zaman görülecek.

Savcılar, adı Ralph G. olan zanlının 2014-2020 yılları ortada “çeşitli şahıslar vasıtasıyla bire bir Zalim ihsas servisiyle bağlanak halinde” olduğunu söylüyor.

Onu Almanya’nın askeri rezervinin ve “sivil savunmasının” iç işleyişi ve bunun yanı sıra 2014’te Moskova’ya geçerli yaptırımların etkisi ve Kuzey Debi 2 gaz boru yolu projesi karşı vukuf paylaşmakla suçluyorlar. Antrparantez “Bundeswehr’in üst dozaj üyelerinin ferdî verilerini” paylaştığı söyleniyor.

Der Spiegel dergisine göre, Ralph G. bir zamanda gün batısı Almanya’dahi uluslararası bire bir mühendislik şirketinde as müdürü yerine çalıştı. Temel bağlantılarıysa Rusya’nın GRU askeri istihbaratının Almanya’de askeri ataşe kendisine akredite edilmiş iki çalışanıydı.

Savcılara bakarak, sivil mesleği sebebiyle “birkaç Alman gelişim komitesine üyeydi” ve antrparantez gelişim dünyasından rakamlar üzerine kişisel bilgileri aktarabiliyordu.

KIRIM ÜSTÜNE BİLGİ SIZDIRDIĞI İDDİA EDİLDİ

Ralph G., Rusya’nın Kırım’ı rabıt etmesinin arkası sıra Almanya’nın Rusya ile ilişkisine ilgilendiren resmi bir hükümet belgesinden alıntılar paylaşmakla birlikte suçlanıyor.

Ralph G., 2020’de tutuklanmasının arkası sıra Ruslara hikmet sağladığını itiraf etti.

Yunanistan’da casusluk krizi

 

BENDE istihbaratı ajan yazılımın peşinde

 

Share: