“Aldattım, boşandık” diyen Gökhan Çıra, ihanete uğrayan Selin Ciğerci’nin ilk tepkisini anlattı

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Selen Mazeret programının bu haftaki konuğu eski futbolcu Gökhan Lamba oldu. Selin Ciğerci ile iki misil evlenip boşanmasıyla ilgilendiren konuşan Lamba, tıpkı bile hıyanet itirafında bulundu.

İKİ EL EVLENİP BOŞANDILAR

2019 yılında debdebeli tıpkısı düğünle nikah masasına oturan Selin Sakatatçı ve Gökhan Lamba çifti, geçtiğimiz sene eylül ayında biricik celsede boşandı. Ayrılığa dayanamayan ikili, aylar sonraları barışarak baştan nikah masasına oturdu. Aradığı mutluluğu bulamayan koşa, eylül ayının başında ikinci misil boşandı.

“SELİN ALDATTIĞIMI ÖĞRENDİĞİNDE YIKILDI”

Selin Sakatatçı ile evvel evliliğinin bitiş nedeninin hıyanet olduğunu belirten Gökhan Çıra, “9 sene süresince aldatmadım. Aldattığım periyot birlikte Selin’i arayarak seni aldattım, yarın boşanıyoruz dedim. Ben Selin’e hayatım süresince tek domates dolması söylemedim. Selin’e henüz geçmiş ayrımsız dolaşma seni aldatırsam boşanırım demiştim elhak. Selin benden böyle ayrımsız özdek beklemediği için yıkıldı. İnsanlar benim hep yapacağımı düşünüyordu amma yapmamıştım” dedi.

“UĞRAŞ ETTİĞİMİZDE ALDATTIM”

Sakatatçı’yi neden aldattığını anlatan Lamba, sözlerine şöyle devam etti: “Ben baskıyı kaldırabilen biri değildim. Selin beni bilcümle alttan alırdı ve benim sözüm geçerdi. Son zamanlarda beni sivri kıskanıyordu. Yeter artık diye niteleyerek cenk etmiştik. O boşlukta olduğum antlaşma dahi oldu ve sonrasında boşandık. İlk boşanmadan sonraları işimiz kuma olduğu için birbirimizden kopamadık. Ülkeme aşığım ama insanları çokça ayrı ayrı. Seninle ilişkin tek bilgisi olmadan yemeden içmeden görülenler üzerinden seni yargılıyor. Ben kendi gözümle görmediğim hiçbir şeye inanmam. İlk boşanmadan sonradan Selin’i başkalarıyla duyunca kırıcı hissettim. İlk boşanmadan bilahare Selin’in adını başkasıyla görünce karışıyordum.”

Share: