Akıbet zaman haberleri | Reviş halindeki aracında 5 ahali kötü edilen coşku mekanı sahibi ağır yaralandı

Uşak’ta durum halindeki aracına 5 halk acı edilen cümbüş mekanı sahibi, kilolu yaralandı. Kişi imkanlarıyla hastaneye revan dertli, ilk tedavisinin ardından Afyon’a irsal edildi.

Olay, Çeltek merkeze sınırlı Dikilitaş Mahallesi 1. Dut Sokakta meydana geldi. Edinilen bilgiye bakarak; cümbüş mekanı sahibi olduğu ifade edilen ve otomobiliyle reviş halinde olan Y.K., Hitit Aile Sağlığı Merkezi önüne geldiğinde tezce mevrut bambaşka bire bir vesile Y.K.’nın aracına çarparak durdu. Kez kesen araçtan nazil aynı yaşama, sürücü koltuğunda oturan Y. K.’nın göğsüne 5 ahali zehir etti.

Kişi imkanlarıyla hususi bire bir hastaneye giden Y.K., buradaki ilk tedavisinin arkası sıra geçmiş Uşak Üniversitesi Yetişek ve Araştırı Hastanesi’ne, sonrasında ise Afyonkarahisar Esenlik Bilimleri Darülfünun Hastanesi’ne irsal edildi. Silahlı saldırıda mermilerin 4’ünün Y.K.’nın vücudundan çıktığı, 1 merminin vücudunda kaldığı belirtildi.

Y.K.’nın keyif durumunun eleştiri olduğu ve olayla ilişik soruşturmanın sürdüğü öğrenildi. Olayın peşi sıra kaçan şüphelilerin yakalanması için Yardımcı İl Güven Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince kontrol çalışması başlatıldı. – YARDIMCI

Share: