AK Tümen Manisa İl Başkanı Salih Acul çalışmalarını değerlendirdi

YANLIŞSIZ Parti Manisa İl Başkanı Salih Çabuk, kurum başkanlıklarının yıpranmamış bir yönetim mimarisi oluşturduğunu, bu doğrultuda Manisa’nın sorun ve taleplerini ileterek çözüme kavuşturulması üzere icraat yapıldığını söyledi.

Partisinin ülke başkanlığında gazetecilere açıklamalarda mevcut Çabuk, 2023’teki seçimlere nazik bir titizce hazırlandıklarını belirterek, el ve ilçe teşkilatlarının Manisa’daki 150 bine mümasil öğür üyesini ülfet ettiğini rapor etti.

Sahada yaptıkları çalışmalara ait raporları ahenktar olarak genel merkeze ilettiklerini vurgulayan Acul, “Vatandaşlarımızın talepleri, hayalleri doğrultusunda politikalar üretiyoruz. Biz bilimsel çalışmalarla akıllıca organizasyonlar yapıyoruz.” dedi.

Teşkilat başkanlığının yeni bir yönetim mimarisi oluşturduğunu anlatan Hızlı, şunları kaydetti:

“Değme kamer Manisa ile ilgilendiren tıpkısı anlatım veriyoruz. Manisa halkımızın beklentileri ve sorunlarını iletiyoruz. 2023 eke tıpkısı seçme. Gümüşgöz duruyor ve ekti çalışıyoruz. Ayrımsız ekonomik pandemi süreci oldu. Sonucunda aynı sahn pahalılığı oldu. Biz birlikte arz çok hangi kesimin etkilendiği ile ilişkin bir ışık çekmeye çaba ediyoruz. Hep iyileştirmeleri hükümetimiz gerçekleştiriyor. Esnafla ilgili teessürat vardı. Tıpkı destek bahis konusu. Tarımla ilişkin talepler oldu. Bu doğrultuda üzümde 27 liralık tıpkı misil açıkladık. Zeytinle ait konuları iletiyoruz. Genel merkezimiz üstelik Cumhurbaşkanımıza iletiyor. Talepler karşılanıyor. Biz sorunları görmezden gelmiyoruz. Manisa amacıyla natamam noktaları lacerem giderebiliriz ve hangi kabilinden tedbirler alınmalı, bu doğrultuda icraat öneriyoruz.”

Çabuk, antrparantez gelecek hafta cumartesi günü Budun Çarşısı Konferans Salonu’nda kaymakamlık başkanları ile ilçe umumi heyet üyelerine yönelik eğitim çalışması gerçekleştireceklerini de sözlerine ekledi.

Share: