AK Parti’de düzenleme içi yetişek programının teması: “Türkiye Yüzyılı”

SELIM Öğür Kocaeli, cumartesi haset teşkilat içi terbiye programı çerçevesinde kampa girecek. SELIM Öğür Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, 4 ayrı dersten oluşan ve bir dönme sürecek yetişek programının esas temasının “Türkiye Yüzyılı” olduğunu açıkladı.

YANLIŞSIZ Parti Umumi Eşkâl Ar-Ge ve Eğitim Bilimi Başkanlığınca düzenlenen Kurum Akademisi eğitimlerinin 3. turu 4 hafta önce başlamıştı. Kocaeli’üstelik eğitim programının günü ve konuşmacıları ise galiba oldu. Buna bakarak, Kocaeli Kongre Merkezi’nde 26 Son Teşrin Cumartesi günü saat 09.30’de başlayacak eğitim bilimi programında, YANLIŞSIZ Parti İstanbul Milletvekili Hulusi Şentürk ‘Seçim 2023’, Prof. Dr. Hasan Basri Yalçın ‘Siyasal İletişim ve Eskimemiş Medya’, Gazeteci Zafer Delice ‘Sıkça Sorulan Sorular’ ve DOĞRU Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ‘Türkiye Yüzyılı’ başlıklarında eğitimler verecek.

AK Öğür Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, asıl evre, kadın ve gençlik kollarının de katılacağı programın anne temasının Türkiye Yüzyılı olduğunu belirtti. Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan marifetiyle açıklanan Türkiye Yüzyılı vizyonu üzerine uzun sunumların gerçekleşeceği programın teşkilata müteveccih olduğunu ifade fail Ellibeş, “Henüz ilk iki misil yaptığımız eğitimlerin teşkilatımızın birlikteliğini pekiştirerek, aktüel konular hakkında genişlik akıllıca bilgiye ulaşması sağlanıyor” dedi. AK Fırka Ar-Ge ve Terbiye’den mesul Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şen birlikte, “Eğitim programının hedefi Türkiye’nin 81 ilinde kestirmece 93 bin teşkilat mensubumuzun motivasyonunu, inancını, özgüvenini ve aidiyetini yükselterek önümüzdeki koskocaman sürece yapmak” diye niteleyerek konuştu. – KOCAELİ

Share: