Adlı Söz Yazarı Mehmet Yüzüak Güç Bakımda

Kemancı, Sevi Yolu, Şarkıların Kaderi, Yüz Karası, Sevgilim Var İzmirli, Biride Bire Bir Bini da Bir, Tıpkı Mucize Allahım, Özlenti Pınarı, Yazık Defteri, Sevgilim Var Gurbette, Dalgın Gözler, Günahlı Olmadan gibi çok sayıda cesim şarkının söz yazarı Mehmet Yüzüak İstanbul’üstelik hastaneye kaldırıldı.

Magazinsortie.com ‘dan gazeteci Olcay Ünal Sert’in haberine söz yazarı Mehmet Yüzüak evvel geceleyin saat 02.00 civarında nezif geçirerek müstacel namına hastaneye kaldırıldı. Midesinden ve karaciğerinden tetkikler yapılan Yüzüak’ın kısık bakımda tedavisi devam ediyor. Elan kişileştirme konulmadığı amacıyla kanamanın nedeni bilinmiyor. Mehmet Yüzüak, ayrımsız süredir dişlerinden tasalı olduğu için antibiyotik tedavisi görüyordu.

Mehmet Yüzüak, Olcay Ünal Sert’e yaptığı açıklama de “Yataktan kalktım sürünerekten tün ambulans çağırdım, bütün yerler zaman revan ortamında kaldı. Ambulans Cenabıhak’tan 3 dakikada geldi, evim mümasil evet aceleten beni hastaneye kaldırdılar, kilolu bakıma aldılar geceleyin, sabaha büyüklüğünde uğraştılar. Hep Doktorlar uğraştı, hala çöz organlarımdan illet kaynaklandığını araştırıyorlar. Tanrı razı olsun devletimden. Bu büyüklüğünde mı sayrılarevi bozulmamış olur, bu kadar mı etibba ongun tamam. Hangi peki doktorları şikayet etmeyelim, doktorları sevelim, ne olur.” dedi. Kanamanın nedeninin daha bilinmediğini tamlayan Yüzüak; “Mideme 3 kesim izole bant takıldı kanların durması üzere. Tetkiklerin arkası sıra kanamanın neden olduğu ortaya çıkma.” dedi.

Mehmet Yüzüak son olarak “Dualarınızı bekliyorum, herhalde beni beş altı dolaşma bırakmayacaklar. Diş tedavisi olurken dişçinin bana yazmış olduğu kutu kutu antibiyotikleri kullandım şuursuz tıpkısı şekilde amma o doktorun de bu büyüklüğünde antibiyotik yazması hataymış, ani nezif yaptı gece yataktan fırladım, salona kadar sürüne sürüne gittim. Binnetice deminden buradayım” dedi.

Mehmet Yüzüak’ın sosyal medya hesabından yeğeninin yaptığı açıklamada;”Canım amcam Mehmet Yüzüak komada. Gece 02.00’den beri ölümle pençeleşiyor” notu düşüldü.

Share: